باز کردن گاوصندوق

خدمات باز کردن قفل انواع گاوصندوق Safe Box

در صورتی که قفل گاوصندوق خراب شده و یا اینکه رمز آنرا فراموش کرده اید نگران نباشید. فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت برای باز کردن قفل درب گاوصندوق در محل حاضر شویم. در صورتی که قفل خراب باشد آنرا تعمیر می کنیم و برای شما مجددا نصب می نماییم.

باز کردن انواع گاوصندوق در محل

در صورتی که نیاز به ساخت کلید گاوصندوق دارید با ما تماس بگیرید تا کلید با کیفیت گاوصندوق برای شما ایجاد کنیم.

ساخت کلید گاوصندوق

نمونه ای از کلید گاوصندوق

در صورت سرقت، آتش سوزی یا بلایای طبیعی، نگهداری اسناد مهم، پول نقد و سایر اقلام با ارزش در یک ترکیب امن ایده جالب و هوشمندانه ای است، اما وقتی رمز گاوصندوق را فراموش کرده اید و یا به سایر دلایل نمی توانید گاوصندوق را برای دسترسی به آن چیزهای مهم باز کنید، چه اتفاقی می افتد؟

با وجود انواع متعدد دستگاه‌های قفل پیچیده و مدرن برای گاوصندوق ها از جمله صفحه‌کلیدهای الکترونیکی و اثرانگشت‌خوان‌های بیومتریک، قفل‌های ترکیبی سنتی همچنان راهی محبوب برای ایمن نگه‌داشتن پول نقد و اشیاء قیمتی هستند. آنها مؤثر هستند و شکستن آنها دشوار است، اما دقیقاً به دلیل مؤثر بودن آنها، تلاش برای باز کردن گاوصندوق زمانی که ترکیب رمز فراموش شده یا کار نمی کند می تواند دشوار و وقت گیر و اعصاب خرد کن باشد. شکستن گاوصندوق در فیلم ها بسیار آسان به نظر می رسد. فقط گوش خود را روی آن بگذارید و صفحه را به آرامی بچرخانید. در استفاده از این روش موفق باشید! البته که این فقط در فیلم ها اتفاق می افتد و در واقعیت وضعیت چیز دیگریست و باز کردن گاوصندوق ها و مخصوصا گاوصندوق های نسل جدید می تواند بسیار سخت و چالش برانگیز باشد.

در واقع، چه ترکیب را فراموش کرده باشید و چه به دلیل مشکلات مکانیکی نتوانید گاوصندوق را باز کنید، بهتر است با یک قفل ساز مورد اعتماد تماس بگیرید تا قفل آسیبی نبیند و باز کردن یا تعمیر آن را دشوارتر کند. چند تکنیک وجود دارد که یک قفل ساز حرفه ای می تواند برای عیب یابی مشکل و باز کردن گاوصندوق استفاده کند. درباره دلایل باز نشدن گاوصندوق و اینکه چگونه یک قفل ساز می تواند این چالش ها را حل کند، بیاموزید.


چرا رمز های ترکیبی گاوصندوق ها بعضی اوقات باز نمی شود؟

هنگامی که یک صاحب خانه یا مدیر کسب و کار در باز کردن گاوصندوق با رمز ترکیبی مشکل دارد، می تواند موقعیت استرس زایی ایجاد کند ، اما نگران نباشید و اقدامات فیزیکی بر روی گاوصندوق انجام ندهید که می تواند به مکانیسم قفل آسیب برساند و منجر به از بین رفتن کامل و همیشگی بخش امنیتی گاوصندوق شود. اولین قدم برای باز کردن گاوصندوق، شناسایی مشکل است.


ترکیب رمز فراموش شده

اگر به سادگی نمی توانید این ترکیب را برای باز گردن گاوصندوق به خاطر بیاورید، کمی استراحت کنید. ممکن است توصیه بیهوده به نظر برسد، اما گاهی اوقات، اگر برای مدت کوتاهی توجه خود را به کار دیگری معطوف کنید، چیزی که می خواهید به خاطر آورید ناگهان برمی گردد. همچنین باید با هر کسی که به گاوصندوق دسترسی دارد تماس بگیرید و رمز را با او چک کنید تا مطمئن شوید که ترکیب رمز قبلی را تغییر نداده باشد.

هنگامی که اطمینان حاصل کردید که رمز ترکیبی تغییر نکرده است و اگر می دانید که رمز کنونی همان رمز اصلی است که در زمان خرید گاوصندوق به صورت پیشفرض بر روی آن بوده، ممکن است یک راه حل سریع برای مشکل وجود داشته باشد. شماره سریال گاوصندوق را که معمولاً در کنار یا پشت گاوصندوق است پیدا کنید و با سازنده تماس بگیرید. این شانس وجود دارد که آنها بتوانند رمز کنونی را برای شما بازیابی کنند.

اگر این نیست؛ ممکن است، یک قفل ساز ماهر باید بتواند قفل را دستکاری کند. به لطف فیلم های هالیوودی، این تکنیکی است که ما اغلب آن را با شکستن گاوصندوق مرتبط می کنیم. با گوش دادن به صداهای خاص و احساس ارتعاشاتی که یک صفحه هنگام چرخاندن آن ایجاد می کند، یک قفل ساز می تواند ترکیب مناسبی را برای باز کردن قفل گاوصندوق پیدا کند. این بهترین راه برای حل مشکل است زیرا به یکپارچگی گاوصندوق لطمه ای وارد نمی کند و معمولاً در کمتر از یک ساعت قفل مکانیکی باز می شود.


باز نشدن گاوصندوق با ترکیب صحیح

اگر مطمئن هستید که ترکیبی که برای باز کردن گاوصندوق استفاده می‌کنید درست است، اما در باز نمی‌شود، ممکن است به جای مشکل در مکانیسم قفل، مشکلی در اهرم یا لولاها وجود داشته باشد. اغلب اولین روش برای باز کردن گاوصندوق، باز کردن درب است. استفاده از گریس و یا والوالین و یا روغن صنعتی روی لولاهای درب گاوصندوق ممکن است موفقیت را افزایش دهد زیرا ممکن است فشار وارد ‌کنید و درب و پیچ از چارچوب گاوصندوق بیرون آورده شود. این به طور کلی کم اثرترین راه برای باز کردن گاوصندوق با رمز ترکیبی است و باید با احتیاط از آن استفاده کرد زیرا خطر زیادی برای آسیب رساندن به گاوصندوق غیرقابل تعمیر وجود دارد. مطمئن شوید که از روش مناسب برای باز کردن قفل با ترکیب استفاده می کنید. 


صفحه مربوط به رمز شل شده و یا اینکه به درستی در محل خول حرکت چرخشی ندارد

هنگامی که به نظر می رسد یک صفحه به یک عدد خاص چسبیده است یا چرخش آن به طور کلی متوقف می شود، این نشانه مشکل جدی تری در قفل است. قبل از انجام اقدامات بیشتر، با سازنده مشورت کنید. اگر هنوز تحت گارانتی است، ممکن است سازنده بتواند یک متخصص را برای عیب یابی بدون هزینه اضافی بفرستد. برای گاوصندوق هایی که دیگر گارانتی ندارند، قدم بعدی باید تماس با یک قفل ساز باشد. این احتمال وجود دارد که قسمت های داخلی قفل شکسته یا فرسوده شده باشد به حدی که صفحه را مسدود می کند یا صفحه کلید به طور کامل از چرخ دنده های مکانیکی جدا شده است.


چگونه قفل سازی و کلید سازی مهرداد می تواند گاوصندوق را باز کند؟

ممکن است باز کردن گاوصندوق قفل شده غیرممکن به نظر برسد، اما قفل سازی مهرداد ابزارهایی دارد که می تواند با استفاده از آنها مشکل را ارزیابی کند، قفل را آزاد کرده و آن را تعمیر کند یا حداقل به مالک اجازه دسترسی و بازیابی محتویات را بدهد.


برش دادن

اگرچه قفل سازهای حرفه ای به ندرت چنین اقدامی را انجام می دهند، اما می توان گاوصندوق قفل شده را باز کرد. با استفاده از مشعل یا اره، آنها به سادگی داخل گاوصندوق را برش می دهند. این فرآیند بهم ریخته، پر سر و صدا، کند و گاوصندوق را از بین می برد بسته به ماده ای که برای ساخت گاوصندوق استفاده می شود، ممکن است چندین مجموعه از تیغه های اره به دلیل کنده شدن آنها مورد نیاز باشد. البته برش گاوصندوق های جدید واقعا مشکل است و نیاز به ابزارهای بسیار قوی برای این کار می باشد.


سوراخ کردن گاوصندوق

می‌توان یک سوراخ کوچک در گاوصندوق ایجاد کرد تا قفل‌ساز دوربین و ابزار کوچکی را داخل آن وارد کند و نحوه باز کردن قفل را ببیند. اکنون بسیاری از تولیدکنندگان گاوصندوق ها را به فناوری داخلی پیشرفته مجهز می کنند که می تواند کار را چالش برانگیز و پیچیده کند، اما این روش اغلب به دلیل سرعت نسبی فرآیند و تعمیرات جزئی مورد نیاز برای قابل استفاده کردن مجدد گاوصندوق، روش نسبتا مناسبتری است. معمولا در این روش پس از سوراخ کردن در گاوصندوق، یک بورسکوپ (در حقیقت یک دوربین کوچک به همراه یک میکروفون است ک قابلیت دید در تاریکی را نیز دارد)  را در سوراخ قرار می دهد تا راهی برای نحوه باز کردن قفل پیدا کند. این یک روش موثر و نسبتاً ارزان برای استفاده در مواقعی است که تدابیر امنیتی اضافی وجود دارد - مانند قفل های شیشه ای یا قفل های مکانیکی ضد سرقت و ضد حرکت.


به یک قفل ساز نیاز دارید؟

برخی از مشکلاتی که باز نشدن گاوصندوق ایجاد می کند پیچیده هستند و شما برای دسترسی به محتویات گاوصدوق خود به کمک یک قفل ساز نیاز دارید. قبل از تماس برای کمک، داشتن اطلاعات زیر در مورد گاوصندوق مفید است:

  1. نام شرکت سازنده
  2. کد و مدل گاوصندوق
  3. اندازه تقریبی قفل
  4. عکس از هر برچسبی که روی گاوصندوق نصب شده باشد 

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه باز کردن انواع گاوصندوق ها با کلید سازی مهندس مهرداد با شماره 09131055395 تماس بگیرید.