در مورد ما

کلید سازی شبانه روزی سیار مهرداد

کلید سازی مهرداد در اصفهان دارای کادری مجرب و با سابقه می باشد که این کارگاه کلید سازی و قفل سازی فعالیت خود را از اواسط سال 1382 شروع کرد و تا کنون خدمات بیشماری در زمینه ساخت انواع کلید ها و تعمیر انواع قفلها ، ساخت کلید و ریموت خودرو ، ساخت کلید های کد دار انواع خودروی خارجی و داخلی ، باز کردن قفل انواع خودرو سبک و سنگین ، باز کردن درب منازل که قفل شده ، باز کردن قفلهای آویز و کتابی مغازه ها و دفاتر ، باز کردن درب انواع گاوصندوقهای سبک و نیمه سنگین و سنگین در محل ارائه نموده است. ضمنا تا کنون افراد زیادی پس از آموزش دوره های کلید سازی در کارگاه کلید سازی مهرداد وارد بازار کار شده اند و برای خود کسب و کار در زمینه کلید سازی و قفل سازی راه اندازی نموده اند.

لیستی از خدمات ما ، لطفا برای مشاهده کلیک فرمائید . . .

در صورتی که ریموت خودروی شما به دلیلی از کار افتاده یا گم شده نگران نباشید. در عرض چند دقیقه کوتاه برای شما ریموت جدید ایجاد می شود و در اختیار شما قرار میگیرد. حتی برای ریموت شما کد نیز تعریف می شود.
یکی دیگر از خدماتی که ما ارائه میدهیم خدمات باز کردن قفل درب انواع خودرو ، قفل درب منزل و دفاتر در محل می باشد. 
باز کردن قفل انواع گاوصندوق در ابعاد و اندازه ها و وزنهای مختلف و تعمیر قفل آنها و ساخت کلید گاوصندوق یکی دیگر از خدمات اصلی ما می باشد.